• |
  • Mapa stránok |
  • E-mail kontakt

Tmely, TU peny

TYVEK pásky a tmely
DuPont™ Tyvek® páska (75 mm x 25 m, biela farba, váha rolky 0,6 kg, 6 ks v kartóne)
DuPont™ Tyvek obojstranná páska (50 mm x 25 m, transparentná, váha rolky 0,3 kg, 10 ks v kartóne)
DuPont™ Tyvek® butyl páska (20 mm x 30 m, čierna farba, váha rolky 1,2 kg, 8 ks v kartóne)
DuPont™ Tyvek® metalizovaná páska (75 mm x 25 m, strieborná farba, váha rolky 0,6 kg, 6 ks v kartóne)
DuPont™ Tyvek® UV FACADE páska (75 mm x 25 m, čierna farba, váha rolky 0,8 kg, 8 ks v kartóne)
DuPont™ univerzálny tesniaci tmel ( pokrytie 13 - 16 m, 310 ml v kartuši, 12 ks v kartóne)

DACHFIX
DACHFIX - jednostranná páska vystužená polyesterovým vláknom. Lepenie fólli a membrán na báze polyetylénu a polypropylénu a ich spájanie s inými materiálmi (drevo, kov, betón).

DACHMIX
DACHMIX - obojstranná páska vystužená polyesterovým vláknom. Na zlepenie fólií z polyetylénu a polypropylénu. Vysoká tepelná stálosť ich predurčuje na spájanie fólii a membrán pod plechovými krytinami.

DACHBAND
DACHBAND - jednostranná páska na báze vlákniny (štruktúra vysokodifúznych membrán). Pre spájanie a opravy strešných membrán.

DACHBUTYL
DACHBUTYL - obojstranne lepiaca butylkaučuková páska. Pre lepenie fólii a membrán a ich spájanie s inými materiálmi (plech, betón, tehla, drevo).

DACHPUR
DACHPUR - samolepiaca tesniaca páska z polyetylénovej peny s uzavretou štruktúrou buniek. Utesnenie styku membrán a kontralaty s krokvami krovu. Má vysokú prilňavosť a je odolná voči účinkom UV žiarenia.

DACHALUX
DACHALUX - hliníková páska s kaučukovým lepidlom. Na prelepenie parozábran, kvôli dôkladnému utesneniu.

BOCHEMIT QB profi
BOCHEMIT QB profi - koncentrovaný vodou riediteľný fungicídny a insekticídny prípravok na drevo a murivo. Určený ku impregnácii stavebného muriva v interiéri a exteriéri, pri použití v exteriéri sa doporučuje aplikovať prípravok metódou dlhodobého máčania prípadne použiť krycí náter. Prípravok poskytuje rezivu dlhodobú ochranu proti drevokaznému hmyzu, drevokazným hubám a plesniam. Preventívna ochrana muriva proti plesniam.

BOCHEMIT QB hobby
BOCHEMIT OB hobby - koncentrovaný fungicídny a insekticídny vodou riediteľný prípravok pre dlhodobú ochranu dreva a muriva v interiéri a exteriéri, určený kutilom a drobným remeselníkom. Vhodný aj ako preventívna ochrana muriva proti plesniam.

BOCHEMIT forte
Bochemit forte - nevymývateľná ochrana všetkého stavebného dreva. Koncentrovaný vodou riediteľný fungicídny a insekticídny prípravok na drevo. Určený ku impregnácii stavebného dreva v interiéri a exteriéri, pri použití v exteriéri sa doporučuje aplikovať prípravok metódou dlhodobého máčania prípadne použiť krycí náter. ho krídla o 180° okolo stredovej osi a jeho pohodlné umytie a údržbu.


Južná trieda 11
040 01 Košice
- vjazd z Fejovej ulice


Mobil: 0908 846 953
E-mail: emiga@emiga.sk