• |
  • Mapa stránok |
  • E-mail kontakt

Strešné parotesné fólie

JUTAFOL 110 D Štandard
JUTAFOL 110 D Štandard - viacvrstvová fólia, ktorá sa skladá z polyetylénovej fólie spevnenej perlinkovou mriežkou. Bežne sa vyrába v čírej farbe. Vhodná pre použitie ako nekontaktná paropriepustná podstrešná fólia vo vetraných šikmých strechách. Umožňuje odvetranie vodných pár z vnútorných priestorov budov a zároveň chráni tepelnú izoláciu pred vlhkosťou z dažďa alebo snehu v prípade pretečenia strešnou krytinou alebo zafúkania.

GAMAVENT 115
GAMAVENT 115 - je trojvrstvová poistná difúzna hydroizolačná membrána s pokládkou na tepelnú izoláciu, prípadne aj na debnenie z tatranského profilu a OSB dosiek. GAMAVENT 115 SP - je membrána s integrovanou samolepiacou páskou šírky 4 cm zabezpečuje vetrotesnosť aj pri maloformátových krytinách a navyše znižuje tepelné straty z tepelnej izolácie. Páska integrovaná vo fólii zabezpečuje vyššiu kvalitu prevedených prác a funkčnosť celého strešného plášťa.

GAMAVENT 140
GAMAVENT 140 - je trojvrstvová poistná difúzna hydroizolačná membrána s pokládkou na tepelnú izoláciu a na debnenie. Umožňuje to väčšia hrúbka membrány, hlavne upravená spodná vrstva, ktorá zabraňuje mechanickému poškodeniu od debnenia. GAMAVENT 140 SP - je membrána s integrovanou samolepiacou páskou šírky 4 cm zabezpečuje vetrotesnosť aj pri maloformátových krytinách a navyše znižuje tepelné straty z tepelnej izolácie. Páska integrovaná vo fólii zabezpečuje vyššiu kvalitu prevedených prác a funkčnosť celého strešného plášťa.

TYVEK SOLID
TYVEK SOLID - univerzálna vysokodifúzna membrána do šikmých striech s aplikáciou na tepelnú izoláciu a na debnenie. Neprekonaná technológia jednovrstvovej membrány Vám zabezpečí vynikajúce parametre nielen membrány, ale celého strešného plášťa po desiatky rokov.

TYVEK SUPRO
TYVEK SUPRO - univerzálna vysokodifúzna membrána do šikmých striech s aplikáciou na tepelnú izoláciu a na debnenie, navyše zosilnená laminovaním s PP. Technológia jednovrstvovej membrány so superdifúznymi vlastnosťami a s laminovanou polypropylénovou vrstvou sa navyše stáva superpevnou membránou bez kompromisu. TYVEK SUPRO PLUS - Tyvek Supro vybavený navyše lepiacou páskou na vytvorenie celistvého homogénneho plášťa na streche.

TYVEK METAL
TYVEK METAL - univerzálna vysokodifúzna membrána do šikmých striech s aplikáciou na debnenie, navyše zosilnená laminovaním s PP a nakašírovanou štrukturovanou rohožou z polypropylénových vlákien. Vďaka rohoži vytvára mikroventilačnú medzeru, ktorá pomáha odvádzať vodnú paru a bráni tak kondenzácii vody pod plechovou krytinou. Znižuje hluk z dažďa a krupobitia. Membrána je opatrená integrovanou butylkaučukovou páskou.

TYVEK HOUSEWRAP
TYVEK HOUSEWRAP - superdifúzna kontaktná poistná hydroizolácia pre odvetrávané fasády. Chráni odvetrávanú fasádu proti vniknutiu vetra , atmosferickej vlhkosti, vody a mechanických častíc čím zvyšuje funkčnosť a životnosť tepelnej izolácie. Vďaka vysokej paropriepustnosti zabraňuje kondenzácii vnútri. Vďaka povrchovej úprave dosahuje vysoké mechanické vlastnosti. Veľmi vhodný produkt pre fasádne systémy a drevené fasády.

TYVEK UV FASÁDA
TYVEK UV FASÁDA - superdifúzna kontaktná poistná hydroizolácia pre odvetrávané a otvorené fasády. Optimálna ochrana pred slnečným svetlom vetrom, dažďom, snehom a vlhkosťou až 50 rokov!!! Je jediná známa vetrotesná membrána spĺňajúca harmonizovanú normu CE podľa EN 13859-1. Podľa tejto normy musí membrána obstáť pri vystavení 5 000 hodín extrémnemu UV žiareniu a 3 mesiace teplote 70°C. Pri inštalácii do otvorených fasád musí byť maximálna šírka medzery zvislo.

TYVEK ENERCOR S (strecha)
TYVEK ENERCOR S (strecha) - termoreflexná poistná kontaktná superdifúzna hydroizolácia pre šikmé strechy. Membrána je opatrená metalizovaným povrchom s nízkou emisnou schopnosťou, ktorá znižuje prenikanie nadmerného radiačného tepla do interiéru v lete a v zime znižuje tepelné straty spôsobené vyžarovaním. Reflektivita sálavého tepla je 85%.

TYVEK ENERCOR F (fasáda)
TYVEK ENERCOR F (fasáda) - termoreflexná poistná kontaktná superdifúzna hydroizolácia pre prevetrávané fasádne systémy. Membrána je opatrená metalizovaným povrchom s nízkou emisnou schopnosťou, ktorá znižuje prenikanie nadmerného radiačného tepla do interiéru v lete a v zime znižuje tepelné straty spôsobené vyžarovaním. Reflektivita sálavého tepla je 85%.

DUPONT AIRGUARD
DUPONT AIRGUARD - termoreflexná parozábranná fólia. Veľmi pevná a odolná voči mechanickému poškodeniu. Táto fólia efektívne obmedzuje prienik vodných pár do konštrukcie strechy a prevetrávanej fasády. Membrána má špeciálny metalizovaný povrch, ktorý je schopný odraziť až 92% sálavého tepla späť do interiéru. Aplikuje sa na vnútornu stranu šikmých striech a stien. Zároveň sa musí aplikovať tak aby medzi membránou a podhľadom bola medzera min. 25 mm. Na spájanie sa používa Tyvek butyl páska, alebo Tyvek metalizovaná páska.


Južná trieda 11
040 01 Košice
- vjazd z Fejovej ulice


Mobil: 0908 846 953
E-mail: emiga@emiga.sk