• |
  • Mapa stránok |
  • E-mail kontakt

FAKRO

FAKRO kyvné

FTS U2
Drevené kyvné okno FTS U2 je často používaným prevedením strešných okien. Vďaka špeciálnej konštrukcii závesov umiestnených v polovici výšky okna môžeme ponechať krídlo v pootvorenej polohe. Závesy taktiež umožňujú otočenie okenného krídla o 180° okolo stredovej osi a jeho pohodlné umytie a údržbu.

FTP-V U3
Drevené kyvné okno FTP-V U3 je výhodnou kúpou pre vynikajúci pomer cena/kvalita a pre komfort prevedenia strešného okna.
FTP-V U3
- drevené okno s ventilačnou mriežkou V40P.

FTP-V L3 - drevené okno s ventilačnou mriežkou V40P a skladbou skiel skladajúcej sa z vonkajšieho tvrdeného skla s ľahkoumývateľným povrchom Activ spolu s vnútorným laminovaným sklom.

FTU-V U3
Drevené okno natierané polyuretánom FTU-V U3 s ventilačnou mriežkou V40P. Okno FTU-V U3 je kyvné okno natierané polyuretánovým lakom bielej farby. Špeciálne pripravené drevo a trojitá vrstva laku tvorí trvalý a ideálne hladký povrch profilu okna, takže okno má jednoliaty biely povrch.
FTP-V U5 - drevené okno s ventilačnou mriežkou V40P a superenergoúsporným sklom.

PTP U3, PTP-V U3
Plastové strešné okno PTP U3 je úplne nové okno hliníkovo- plastovej konštrukcie, jediné svojho druhu. Je určené na používanie v obytných podkrovných miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou prostredia, napr. v kúpeľniach alebo kuchyniach.
PTP U3 - hliníkovo-plastové okno bez ventilačnej mriežky
PTP-V U3 - hliníkovo-plastové okno s ventilačnou mriežkou V35

FTP-V U3 Electro
Drevené strešné okno FTP-V U3 Electro je výrobne vybavené zariadeniami, ktoré umožňujú jeho diaľkové otváranie a zatváranie i ovládanie doplnkov pomocou ovládača.

FTP-V U3 Electro
- drevené okno s ventilačnou mriežkou V40P a elektrickým ovládaním
FTU-V U3 Electro - drevené okno s ventilačnou mriežkou V40P, elektrické ovládanie, natierané polyuretánom bielej farby

FTP-V U5
Drevené strešné okno FTP-V U5 je novým výrobkom špeciálnej konštrukcie, ktorá výrazne prispieva k vysokej úspore tepelnej energie a predurčuje ho k použitiu v moderných nízkoenergetických domácnostiach a pasívnych domoch.


FAKRO kyvné

FAKRO kývno-výklopné

FAKRO so zvýšenou osou otáčania

FAKRO do zostavy

FAKRO výlezové termo

FAKRO tesniace lemovania

FAKRO strešné výlezy s lemovaním

Markízy, rolety vonkajšie

Rolety, žalúzie, sieťky

Ovládanie okien

Montážna sada

Technické parametre okien FAKRO

Južná trieda 11
040 01 Košice
- vjazd z Fejovej ulice


Mobil: 0908 846 953
E-mail: emiga@emiga.sk